Eesti, Tallinn, Maakri 19
E - R: 9:00 - 18:00L: 10:00 - 14:00

Juveeltoodete valmistamine tellimisel

Soovite rõhutada oma väljanägemise originaalsust ja kordumatust? Otsite ehteid - meeldejäävat kingitust oma lähedastele? Unistate saada oma ehte disaineriks? Tuleme teile meeleldi appi ja loome koos ainulaadse juveelikunsti ehte!

Pakume teile järgmist:

Viia ise täide oma unistus.

Kasutage seda haruldast võimalust ja hakake meie loominguliseks partneriks oma originaalsete ehte loomisel. Olge oma unistuste ehte ideeline inspireerija ja peadisainer. Koos suudame ellu viia ka kõige julgemad ideed!

Lai valik.

Pakume oma klientidele ainulaadset võimalust iseseisvalt valida tulevase juveelehte kõik detailid: väärismetalli (valge, kollane, roosa kuld, hõbe), vääriskivi (teemant, smaragd jne), toote disaini ja kuju.

3D-modelleerimine

Pärast tellimuse vormistamist asuvad meie disainerid valmistama 3D-maketti. Kolmemõõtmeline eskiis pakub tellijale ainulaadse võimaluse vaadelda tulevasi ehteid iga nurga alt. Seega saab selgelt näha ehte detaile, mis muutuvad ülearuseks, ja elemente, mis seda edukalt täiendavad.

Lühikesed tähtajad.

Te ei pea kaua ootama! Kõige keerukamate tellimuste maksimaalne täitmisaeg on kaks nädalat!

Sobiv eelarve.

Eksklusiivne juveelehe ei pea maksma meeletult raha ja selle loomine võib mahtuda isegi tagasihoidlikku eelarvesse. Juveeltoote individuaalsete parameetrite (väärismetall, kaal, disain) valimisel saate kontrollida selle lõpphinda.

Leidub kokkuhoiuvõimalusi.

Kui teil on vanu tarbetuid väärismetallidest ehteid, siis viige need ülessulatamiseks ja nii säästate raha uue ehte valmistamisel. V&G Antoni kullassepad loovad neist uued juveelikunsti ehted.

Töökogemus.

Meie ettevõtte stabiilsus ja usaldusväärsus on ajaproovi läbinud ja seda kinnitab rahulolevate klientide positiivne tagasiside. 20 tööaasta jooksul oleme suutnud ellu viia paljusid klientide ideid. Vaatamata tohutule hulgale kaunilt teostatud töödele on igaühest saanud meie juveeliloomingu ainulaadne toode.

Päringu esitamisega nõustute meie `Privaatsuspoliitika` tingimustega.

Täiuslik kvaliteet
Täiuslik kvaliteet
Ehtesalong
Ehtesalong
Sõbralikud hinnad
Sõbralikud hinnad
Tasuta saatmine
Tasuta saatmine